گندم ترافیک ترافیک علیخانی اجرای طرح شورای شهر

گندم: ترافیک ترافیک علیخانی اجرای طرح شورای شهر موتورسیکلت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی موتورسیکلت‌ها زیاد شدند ، مردم از طرح ترافیک تازه ناراضی اند

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه شهروندان از اجرای طرح ترافیک ناراضی هستند، گفت: آمار موتورسیکلت سواران به طور ق

موتورسیکلت‌ها زیاد شدند ، مردم از طرح ترافیک تازه ناراضی اند

مردم از طرح ترافیک تازه ناراضی اند/ موتورسیکلت ها زیاد شدند

عبارات مهم : ترافیک

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه شهروندان از اجرای طرح ترافیک ناراضی هستند، گفت: آمار موتورسیکلت سواران به طور قابل ملاحظه ای زیاد کردن پیدا کرده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: شرکت بازرسی شهرداری در خصوص اجرای طرح ترافیک تازه گزارشی تهیه کرده که نشان می دهد شهروندان از نحوه اجرای این طرح ناراضی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علیخانی در جلسه علنی روز سه شنبه در تصویر العمل به گزارش پورسیدآقایی که حکایت از رضایت شهروندان از طرح ترافیک تازه داشت، گفت: مسئله ما با اصل طرح نیست بلکه در مواردی است که اشکال دارد و ما به آن انتقاد داریم

موتورسیکلت‌ها زیاد شدند ، مردم از طرح ترافیک تازه ناراضی اند

علیخانی گفت: ارزیابی از عملکرد سه هفته ای این طرح که گفته می شود مسئله ترافیک و آلودگی هوا را حل کرده علمی نیست و شورای عالی ترافیک نیز وقت شش ماهه را جهت ارزیابی این طرح تعیین کرده است لیکن مشخص است یک طرح سه هفته ای آثارش مشخص نمی شود.

وی تاکید کرد: انتقاد ما به اشکال ها و رفتارهای حین اجرای طرح هست، اینکه در ماه رمضان ترددها کم کردن پیدا می کند و وقت امتحان مدارس است و شاهد کم کردن سفرهای آموزشی هستیم این طرح را ارزیابی کنیم درست نیست.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه شهروندان از اجرای طرح ترافیک ناراضی هستند، گفت: آمار موتورسیکلت سواران به طور ق

وی ادامه داد: معاونت حمل و نقل قرار است لایحه ای در خصوص پارک حاشیه ای به شورا بیاورد و یا در خصوص گره های ترافیکی که تمامی این وظایف قانونی خود را رها کرده و به آن بی توجه است.

علیخانی در ادامه با اشاره به گزارش شرکت بازرسی شهرداری گفت: آقای پورسیدآقایی می گویند از اوضاع اجرای طرح ترافیک راضی هستند ولی این گزارش نشان می دهد شهروندان از اجرای طرح ترافیک ناراضی هستند. این طرح به جز نکات مثبت نکات منفی هم دارد و آن دیده نشدن موتورسیکلت ها در طرح است که آمار آن به طور قابل ملاحظه ای زیاد کردن پیدا کرده است.

واژه های کلیدی: ترافیک | ترافیک | علیخانی | اجرای طرح | شورای شهر | موتورسیکلت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog